O mně

vitejtevdilne_o_mne

Má skutečná dílna se nachází v jednom malém městě v Podkrušnohoří. A v té tvořím vše, co můžete na e-shopu vidět a nakoupit. Nahlédněte tedy do mojí dílničky pomocí této stránky a seznamte se s tím, kdo tvoří značku Lipňa handmade... se mnou. 

Jmenuji se Ivana, jsem maminkou dvou báječných kluků (tedy pominu-li období puberty) a moje práce mě fakt baví a naplňuje. Práce mám dvě - jsem knihovnice a jsem podnikatelka. A obojí je super a krásně se doplňuje.

o_mne_3  o_mne_2 o_mne_4

 

   Chci Lipňa kabelku          Chci macramé andělku  

 

O Lipňa handmade

Jak Lipňa handmade vznikl? Čistě náhodou, ostatně jako spousta jiných věcí. To se tak věnujete ručním pracem, kdy ale šití obcházíte velikým obloukem, protože to  opravdu není vaše oblíbená činnost (jak by řekla Škopková, je to E E) a jednoho dne si takhle jdete v obchodě kolem šicího stroje a v zatemnění všech šedých buněk mozkových ten šicí stroj koupíte.

A teď, co s ním. Doma ho vyzkoušíte a protože netušíte jak a co, povoláte maminku na pomoc. Maminka ukáže, zasvětí, pomůže a vy se teda vrhnete do svého prvního velikánského projektu - ušití povlaku na polštář :-D A pak zkoušíte dál a dál, zjišťujete, že vás to baví, že vás to chytlo. A tak hledáte, studujete, co a jak se to v tom látkovém a šicím světě má a už zkoušíte první kabelku (mimochodem, ta stále ještě drží a nosím ji), pak druhou, pak další a pak už je vám to blbé mít další kabelku, tak jí věnujete mamince a začnete obdarovávat další příbuzné či kamarádky. 

A takt to všechno vzniklo. Nyní pečlivě vybírám látky a koženky pro Vás, dále se vzdělávám, šiji z osvědčených materiálů a snažím se do každého výrobku vložit jen to nejlepší. Také mám ráda kontakt se svými zákaznicemi a zákazníky. I proto jezdím na trhy v Karlovarském kraji, kde mohu své výrobky nejen prezentovat, ale také si s Vámi popovídat, poznat Vás.

A proč Lipňa? Je to přezdívka mého manžela, která vznikla z jeho příjmení. A jak žena přejímá při svatbě manželovo příjmení, já přijala i jeho přezdívku. Však v dobrém i zlém a vždy společně, že?  :-D

     

o_mne_foto1      valentyna_prvni_kabelka