Novinky

Jarní jarmarky 2023

Jarní a zároveň velikonoční jarmarky, kterých se letos zúčastním se budou konat v březnu. První bude 18.3. v Sokolově v "Horňáku" čili v Městském domě kultury Sokolov. Od 9 hod. do 16 hod. bude na hlavním sále na Vás čekat spousta rukodělných šikovných prodejců. Těšíme se na vás.

FB událost zde: Jarní řemeslný jarmark Sokolov

Druhý jarmark se uskuteční v Ostrově 25.3.od 10 hod. do 16 hod. v Domě kultury Ostrov. I zde bude plno šikovných rukodělců, kteří budou čekat právě na vás ...

                       .............. na Vás, kteří nám pomáháte růst, kteří objevujte kouzlo handmade výrobků. Díky Vám tu můžeme být.

 FB událost zde: Ostrovský jarmark radosti

 2023_jarni_sokolov  2023_jarni_ostrov

Vánoční prázdniny a poděkování

Ve dnech 23.12.2022 - 2.1.2023 budeme mít u nás vánoční prázdniny. Budu si užívat volna, rodiny a dám do kopy dílnu, která po předvánočních přípravách vypadá doslova děsivě.

I v tento čas si můžete vybrat a objednat mé výrobky, e-shop je stále otevřený. Objednávky však budou odcházet až po Novém roce. Děkuji za pochopení.

Děkuji všem příznivcům, zákaznicím, zákazníkům a fanouškům mé tvorby. Bez Vás by to nešlo, bez Vás bych si nemohla plnit sen, neměla pro koho tvořit. 

Ještě jedno velké DĚKUJI.

 

DĚKUJI

Listopadové jarmarky

Listopadové jarmarky

V listopadu se uskuteční několik jarmarků. První z nich se koná v Chebu 20.11. v Kulturním centru Svoboda od 10 - 17 hod. Jedná se o jarmark s báječnou atmosférou, kde ve velkém sále najdete mnoho originálních tvůrců a v horním patře pak najdete tvořivé dílny a workshopy.

Událost na Facebooku: Free Fler Market

 

Další jarmark bude pak v Karlových Varech - 30.11. Jedná se o malinkatý, ale velice úžasný jarmark v Krajské knihovně Karlovy Vary též od 10 do 17 hod.

Událost na Facebooku: Jarmark Karlovy Vary

2022_listopad_cheb  2022_listopad_karlovyvary

Prázdninový provoz

Hola, hola, prázdniny volají ...

... dovolená našeho Lipňa "gangu" proběhne od 1.7. do 17.7. 2022. E-shop budu i v tuto dobu pro vás otevřený, ale objednávky budu vyřizovat, pochopitelně, až po dovolené.

Přeji vám krásné prázdniny, užívejte času s dětmi, užívejte slunce, tepla, vody, drinků a tak :-D