Novinky

Jarní jarmarky 2023

Jarní a zároveň velikonoční jarmarky, kterých se letos zúčastním se budou konat v březnu. První bude 18.3. v Sokolově v "Horňáku" čili v Městském domě kultury Sokolov. Od 9 hod. do 16 hod. bude na hlavním sále na Vás čekat spousta rukodělných šikovných prodejců. Těšíme se na vás.

FB událost zde: Jarní řemeslný jarmark Sokolov

Druhý jarmark se uskuteční v Ostrově 25.3.od 10 hod. do 16 hod. v Domě kultury Ostrov. I zde bude plno šikovných rukodělců, kteří budou čekat právě na vás ...

                       .............. na Vás, kteří nám pomáháte růst, kteří objevujte kouzlo handmade výrobků. Díky Vám tu můžeme být.

 FB událost zde: Ostrovský jarmark radosti

 2023_jarni_sokolov  2023_jarni_ostrov

Vánoční prázdniny a poděkování

Ve dnech 23.12.2022 - 2.1.2023 budeme mít u nás vánoční prázdniny. Budu si užívat volna, rodiny a dám do kopy dílnu, která po předvánočních přípravách vypadá doslova děsivě.

I v tento čas si můžete vybrat a objednat mé výrobky, e-shop je stále otevřený. Objednávky však budou odcházet až po Novém roce. Děkuji za pochopení.

Děkuji všem příznivcům, zákaznicím, zákazníkům a fanouškům mé tvorby. Bez Vás by to nešlo, bez Vás bych si nemohla plnit sen, neměla pro koho tvořit. 

Ještě jedno velké DĚKUJI.

 

DĚKUJI

Listopadové jarmarky

Listopadové jarmarky

V listopadu se uskuteční několik jarmarků. První z nich se koná v Chebu 20.11. v Kulturním centru Svoboda od 10 - 17 hod. Jedná se o jarmark s báječnou atmosférou, kde ve velkém sále najdete mnoho originálních tvůrců a v horním patře pak najdete tvořivé dílny a workshopy.

Událost na Facebooku: Free Fler Market

 

Další jarmark bude pak v Karlových Varech - 30.11. Jedná se o malinkatý, ale velice úžasný jarmark v Krajské knihovně Karlovy Vary též od 10 do 17 hod.

Událost na Facebooku: Jarmark Karlovy Vary

2022_listopad_cheb  2022_listopad_karlovyvary

Říjnový jarmark

Podzimní jarmarky

V říjnu - 22.10. - se uskuteční jarmark v mé rodné hroudě a to v Městském domě kultury, tzv. "Horňáku" v Sokolově. Jste srdečně zvaní, bude tam spousta úžasných prodejců a už už se pomalu budeme ladit na nejkrásnější období roku - na Vánoce :-D

Událost na Facebooku: Podzimní jarmark Sokolov 

2022_podzim_sokolov

Prázdninový provoz

Hola, hola, prázdniny volají ...

... dovolená našeho Lipňa "gangu" proběhne od 1.7. do 17.7. 2022. E-shop budu i v tuto dobu pro vás otevřený, ale objednávky budu vyřizovat, pochopitelně, až po dovolené.

Přeji vám krásné prázdniny, užívejte času s dětmi, užívejte slunce, tepla, vody, drinků a tak :-D

 

Zvýšení ceny u Zásilkovny

Zvýšení ceny u Zásilkovny

Bohužel, je to tak. Zásilkovna již avizovala, že ceny přepravy navýší a já nemohu jinak, než na to reagovat. Takže nyní balíčky do 5 kg a parametrů 50x40x30 cm stojí 85 Kč. 

Děkuji za pochopení.

Jarmarky květen 2022

V květnu proběhne Májový řemeslný jarmark v Sokolově na Starém náměstí a to od 10:00 do 16:00 hod. Staré náměstí má své nezaměnitelné kouzlo, jedná se totiž o historickou část Sokolova. Přijďte podpořit lokální tvůrce a potěšit se příjemnou atmosférou. 

 2022_sokolov_kveten

Novinka v sortimentu

Od dnešního dne naleznete na webu krásnou novinku a to macramé v podobě anděla, duhy a listu s korálky. Najdete je v sekci Macramé. Výrobky jsou vždy v různých barevných provedeních, které jsou dostupné na webu. Další barvy jsou průběžně doplňovány. 

Jarmarky v březnu 2022

První jarmarky v tomto roce proběhnou 19.3.2022 v Městském domě kultury v Sokolově a to v době od 10 hod. do 16 hod. Další plánovaný jarmark je Flérmarket v Karlových Varech dne 30.3.2022 od 10 hod. do 17 hod.

2022_sokolov_brezen    2022_vary_brezen