Novinky

Vánoční prázdniny a poděkování

Ve dnech 23.12.2022 - 2.1.2023 budeme mít u nás vánoční prázdniny. Budu si užívat volna, rodiny a dám do kopy dílnu, která po předvánočních přípravách vypadá doslova děsivě.

I v tento čas si můžete vybrat a objednat mé výrobky, e-shop je stále otevřený. Objednávky však budou odcházet až po Novém roce. Děkuji za pochopení.

Děkuji všem příznivcům, zákaznicím, zákazníkům a fanouškům mé tvorby. Bez Vás by to nešlo, bez Vás bych si nemohla plnit sen, neměla pro koho tvořit. 

Ještě jedno velké DĚKUJI.

 

DĚKUJI

Listopadové jarmarky

Listopadové jarmarky

V listopadu se uskuteční několik jarmarků. První z nich se koná v Chebu 20.11. v Kulturním centru Svoboda od 10 - 17 hod. Jedná se o jarmark s báječnou atmosférou, kde ve velkém sále najdete mnoho originálních tvůrců a v horním patře pak najdete tvořivé dílny a workshopy.

Událost na Facebooku: Free Fler Market

 

Další jarmark bude pak v Karlových Varech - 30.11. Jedná se o malinkatý, ale velice úžasný jarmark v Krajské knihovně Karlovy Vary též od 10 do 17 hod.

Událost na Facebooku: Jarmark Karlovy Vary

2022_listopad_cheb  2022_listopad_karlovyvary

Říjnový jarmark

Podzimní jarmarky

V říjnu - 22.10. - se uskuteční jarmark v mé rodné hroudě a to v Městském domě kultury, tzv. "Horňáku" v Sokolově. Jste srdečně zvaní, bude tam spousta úžasných prodejců a už už se pomalu budeme ladit na nejkrásnější období roku - na Vánoce :-D

Událost na Facebooku: Podzimní jarmark Sokolov 

2022_podzim_sokolov

Prázdninový provoz

Hola, hola, prázdniny volají ...

... dovolená našeho Lipňa "gangu" proběhne od 1.7. do 17.7. 2022. E-shop budu i v tuto dobu pro vás otevřený, ale objednávky budu vyřizovat, pochopitelně, až po dovolené.

Přeji vám krásné prázdniny, užívejte času s dětmi, užívejte slunce, tepla, vody, drinků a tak :-D

 

Zvýšení ceny u Zásilkovny

Zvýšení ceny u Zásilkovny

Bohužel, je to tak. Zásilkovna již avizovala, že ceny přepravy navýší a já nemohu jinak, než na to reagovat. Takže nyní balíčky do 5 kg a parametrů 50x40x30 cm stojí 85 Kč. 

Děkuji za pochopení.

Jarmarky květen 2022

V květnu proběhne Májový řemeslný jarmark v Sokolově na Starém náměstí a to od 10:00 do 16:00 hod. Staré náměstí má své nezaměnitelné kouzlo, jedná se totiž o historickou část Sokolova. Přijďte podpořit lokální tvůrce a potěšit se příjemnou atmosférou. 

 2022_sokolov_kveten

Novinka v sortimentu

Od dnešního dne naleznete na webu krásnou novinku a to macramé v podobě anděla, duhy a listu s korálky. Najdete je v sekci Macramé. Výrobky jsou vždy v různých barevných provedeních, které jsou dostupné na webu. Další barvy jsou průběžně doplňovány. 

Jarmarky v březnu 2022

První jarmarky v tomto roce proběhnou 19.3.2022 v Městském domě kultury v Sokolově a to v době od 10 hod. do 16 hod. Další plánovaný jarmark je Flérmarket v Karlových Varech dne 30.3.2022 od 10 hod. do 17 hod.

2022_sokolov_brezen    2022_vary_brezen